Kotorsko
Dobrodosli!!
Molimo vas da se logujete da bi ucestvovali u diskusijama i temama na forumu...
Kotorsko
Dobrodosli!!
Molimo vas da se logujete da bi ucestvovali u diskusijama i temama na forumu...
Kotorsko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotorsko


 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vicevi ~jedina dozvoljena tema~

Go down 
AutorPoruka
Mirz@
Administrator
Administrator
Mirz@


Broj komentara : 217
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Mjesto : Kotorsko

Vicevi  ~jedina dozvoljena tema~ Empty
KomentarNaslov komentara: Vicevi ~jedina dozvoljena tema~   Vicevi  ~jedina dozvoljena tema~ I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 2:14 pm

Ovde pricate viceve,,,otvaranje nove teme biti ce kaznjavano banom od 2 dana...



Lp,Mirza
Na vrh Go down
http://samo-za-vas.co.cc/
Mirz@
Administrator
Administrator
Mirz@


Broj komentara : 217
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Mjesto : Kotorsko

Vicevi  ~jedina dozvoljena tema~ Empty
KomentarNaslov komentara: Lol,,xD...procitajte super je,,   Vicevi  ~jedina dozvoljena tema~ I_icon_minitimeThu Nov 26, 2009 10:28 am

Izjave nogometasa
(istinite ili ne!?)

Problemi s orijentacijom u prostoru - Mark Draper: "Zelio bih igrati u talijanskoj ligi, npr. u Barceloni."

Slucaj za Freuda - Igor Tudor: "Moramo skinuti gace i cekati."

Problemi logicnog razmisljanja - Oliver Kahn: "Mi ne igramo da bismo zabili gol, nego da bismo pobijedili."

Problemi zdravog zakljucivanja - Ronaldo: "Izgubili smo zato sto nismo pobijedili."

Nerealna ocekivanja - Mark Viduka: "Ne bi me bilo briga sve i da izgubimo svaku utakmicu u natjecanju, samo da dobijemo prvenstvo."

Nesposobnost donosenja odluka - David Beckham: "Definitivno sam odlucio da cu krstiti Brooklyna, samo jos nisam odlucio u kojoj vjeri."

Nemogucnost pronalazenja pravih rijeci - Les Ferdinand: "Bio sam iznenadjen, a uvijek kazem da me u nogometu nista ne moze iznenaditi."

Problemi s koncentracijom - Lothar Matthäus: "Jako je vazno da igrac svih 90 minuta koncentrirano misli na sljedecu utakmicu."

Strah od suocavanja s istinom - Gary Lineker: "Ne postoji nista izmedju - ili si dobar, ili si los. Mi smo bili negdje izmedju."

Problemi identiteta - Reinhard Libuda: "Ja sam netko drugi."

Nerazlikovanje desnog i lijevog - Lee Hendrie: "Dobio sam gadan udarac po lijevom gleznju, ali nesto mi je reklo da se zapravo radi o desnom gleznju."

Strah od smrti - Alan Shearer: "Nikad nisam zelio otici. Ovdje sam cijeli svoj zivot, a nadam se da cu biti i nakon toga."
Na vrh Go down
http://samo-za-vas.co.cc/
 
Vicevi ~jedina dozvoljena tema~
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ~ Korisne stranice.. ~ [Jedina dozvoljena tema]

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kotorsko :: Off Topic :: Off Topic-
Idi na: